1xbet

1xbet

1xbet Hry a stávky
1xbetoffre, okrem športových stávok, Texas Hold’em poker, Black Jack online, hry Scratch a totalizator. Čo sa týka športového stávkovania to od futbalu na veľkých turnajoch a národných šampionátov, európske a medzinárodné motocyklov, z Formuly 1 na lyžovanie, od ragby cyklistike, basketbalu na tenis, plachtenie, volejbal, s jeho Kvóty, ktoré sú aktualizované v reálnom čase. Hráč si môže vybrať zo širokej škály predpovedí: klasický 1X2, ktorý sa môže hrať v prvej alebo druhej polovici, je sprevádzaný stávkami s alebo bez handicapu, výsledky 90 ‘, počet gólov, pod a cez, dvojnásobné šance, live stávky 1xbet a mnoho ďalších. K dispozícii je tiež bonus pre viac stávok, tj od piatej stávky je bonusové percento založené na zvyšujúcom sa počte udalostí, ktoré sa súčasne hrajú v tej istej stávke. Registráciou na webe dostanete bonus “extra” 5% na prvé výhry, maximálne vo výške 50 eur zadarmo a ktorý môže byť okamžite obnovený. 1xbetregalava 20% navyše pri prvej platbe, ak je minimálne 25 eur, maximálne 50 eur.

Môžete tiež hrať online poker na platforme HappyPoker, keď sa prihlásite do služby HappyPoker, dostanete bonus vo výške 25% z prvého vkladu až do maximálnej výšky 25 EUR.

1xbetový vklad (50 €)
ak otvoríte nový herný účet na 1xbet, dostanete zaujímavý bonus až 50 €, ktorý sa rovná 50% vášho prvého vkladu. Urobme príklad na pochopenie bonusu 1xbet: ak zaplatíte 20 € dostanete 50% z 10 alebo 10 eur. Radšej dostanete 100, aby ste získali 50 eur hneď. Dôležité je, aby minimálny vklad bol 20 EUR. Alternatívne môžete hrať na Snai s uvítacím bonusom.