Hurricanes a Strikers krieda otvára víťazstvo v ženskom Big Bash

Hádzacie ramená Adelaide Strikers sa ukázali ako smrteľné, pretože si udržali svoje pohodlie, aby porazili Melbourne Renegades o 14 behov v kriketovom zápase WBBL T20 na North Sydney Oval.

Chytanie skromných strelcov v sobotu stratili Renegádi v druhej polovici svojich inningov štyri góly, ktoré sa dostali do výbehu.

Traja z nich boli odhodení z diaľky s bonus na kurzové stávky priamym zásahom Bridget Patterson z hlbokého krytu, aby prepustili Mollyho. Strano veľkolepé zvýraznenie .’Bradman ‘z ženského kriketu pripraveného rozsvietiť ženskú Big Bash League Prečítajte si viac

„Tlak, ktorý vytvorili v tejto oblasti, nás nakoniec zabil,“ povedal Strano.

Bola to odmena za angažovanosť Adelaidovho umenia, podľa hráča zápasu Sophie Devine.

„Aby sme mali takú výkonnosť v teréne, ospravedlňuje to všetku ťažkú ​​prácu, ktorú robíte v predsezóne, a spôsob, akým dievčatá pracujú na tréningu,“ povedal novozélandský medzinárodný Devine. .

Devine strelil strelcov s 43 off 38 loptičkami a zachránil svoje inningy z parilnej pozície 6-44 v deviatom nad.

Spinner Strano a medium-pacer Natalie Goodwinová rozbil rozkazom Strikers a stredným rozkazom, pričom každý z nich skončil tromi bránkami a pripustil len štyri nadávky.

Strikers použili tlak od začiatku odpovede Odpúšťačov.

Južné hviezdy rýchlo Megan Schutt odstránil obe Unibet alternativny link otváračky v prvých troch preletoch

Ona sa poklonila svoj plný doplnok štyroch overs v jednom hite, pripúšťa len 16 behov, zatiaľ čo spinner a nedávne debutant južnej hviezdy Amanda-Jade Wellington bol ešte viac mizerne, vzdať len 11 beží.

Jediným výhercom odpaľovania pre Renegades bola nóbl neporazená 37 z 30 loptičiek z 18-ročnej Sophie Molineux, ktorá vyzerá určená pre väčšie veci. Sydney Oval No2, Hobart Hurricanes porazil Perth Scorchers piatimi bránkami, pričom jeden z nich sa po úspešnom naháňaní vyhral. 38 loptičiek.

Spinner Matthews už skôr dopadol s loptou, otvoril bowling a vyhlasoval kľúčovú bránku austrálskeho cesto Elyse Villani v treťom zápase..

Medzinárodné tri topy Scorchersovcov z Villani, kapitán a novozélandský stúpenec Suzie Bates a in-formovaný austrálsky špičkový hráč Nicole Boltonová neuspeli, s tímom WA klesol na 4-52.

Anglicko tempo nadhadzovač Catherine Brunt pridal látku k smene Scorchers s 41 off 24 loptičkami, keď sa vrátili na post 6-119.

Brunt pridal 64 v siedmich pretekoch s Lauren Ebsary , ktorý strelil neporazených 26 off 24.

Matthews prasklo osem štvoriek a umiestnil na 72 off 10.1 s Georgiou Redmayne.

„Bolo to všetko o výbere správnych loptičiek pre ja, “povedal Mathews, ktorý tiež hral v anglickej súťaži žien T20 v tomto roku.

Hurikány trpeli prípadom stagnárov v polovici zápasu, ktorí prehrajú 4-25

„Spôsob, akým sme bojovali, som si myslel, že sme sa poklonili oveľa lepšie, ale nebrali sme žiadne zásadné šance,“ povedal Bates.