Tom Trbojevic zaradil Brett Stewart NRL na miesto pod tlakom

Tom Trbojevič je skutočným žiarom trénera Trenta Barretta, ktorý vyskočil Brett Stewart z dresu Manly No1, pretože legenda klubu zápasí o formu a fitness.

Odstúpil Stewartovi v plnom rozsahu, Trbojevič dal Barrettovi skutočné jedlo na premýšľanie, keď viedol Sea Eagles na prekonanie sucha 36-6 nad St. George Illawarra. Trbojevič vyvolal jeho stranu v útoku, nastaviť prvý pokus Jorge Taufua s sladká čas-cut loptu a šetrí ďalšie s nejakou skvelou obranou obranu až do druhého konca. Laurie Daley premieša svoj balík NSW Origin, Fulton odišiel dole Čítať viac

Jeho päťhviezdičkový displej viedol Parramattu legendu Peter Sterling, aby vyhlásil, že je čas pre Barrett, aby uhryzol guľku a posunul 19-ročného starého do Bet365 bonus na kurzové stávky úlohy opatrovníka.

Stewart je bránený zúfalým poranením kolena a Barrett priznal, že nemá istotu, že sa po návratu proti bojovníkom vráti.

31-ročný je v stredu 10-game scoring sucha – najdlhšie jeho kariéry. </Štatistiky ukazujú, že Stewart bol tieňom svojho bývalého seba, ktorý sa hromadil len v jednom línii a šiestich bustoch v boji v tomto roku podľa Fox Sports Stats.

ale trvá na tom, že Trbojevič urobil presvedčivý prípad. “Brett sa svojim vlastným uznaním bojoval s trochou zranenia,” povedal Barrett.

“I by ho hrali dnes večer, ak by bol úplne fit.Je to legenda o klube a keď Snake má 100 percent, môže robiť veci na futbalovom poli, ktorý nikto iný nemôže. “Myslím, že si zaslúži, aby mu ukázať úctu, ktorú získal .

“Dúfam, že Snake dokáže prekonať Unibet uvítací bonus zranenie kolena, ktoré má momentálne.Keď tam nie je, máme Toma a je to úžasný hráč budúcnosti. ”

” Prekročím ten most, keď príde. ”

ako vývojový hráč pre tím NSW pre Štát pôvodu III a v utorok sa pripojí k tímu v tábore Coffs Harbour. A hoci bol vyčlenený ako reprezentatívny hráč budúcnosti, vyvíjal tlak na Stewarta. “” Nemyslím si, že je to kamarát, Snake je náš č.1, “povedal Trbojevič.” Je to Manly No1 už 10 rokov, je to bol jedným z najlepších hráčov, ktorý kedy hrával v drese Manly No1, takže si určite nevytláčam jeho miesto. “